Ladataan Tapahtumat

« Kaikki Tapahtumat

  • Tämä tapahtuma on mennyt.

47.* Jakamisen joogaa, 2 vrk ** Neljä paikkaa jäljellä***

10.10.2025 - 12.10.2025

Hinta alkaen 230 €

Ohjaajat: Maija Keinänen, Jooganopettaja SJL®, joogaterapeutti ja Suvi Saarinen, ekspressiivinen taideterapeutti

Tervetuloa Vantaan joogayhdistyksen jäsenet jakamaan kokemusta joogasta! 

Haluamme tarjota yhdistyksemme ohjaajille tilaisuuden ohjata Joogaopistolla ilman suurta vastuuta koko viikonlopusta. Siksi jokaisella harjoituksella on eri ohjaaja. 

Olemme Joogaopistolla tottuneet erilaisiin ohjaajiin, ja tätä moninaisuuden linjaa haluamme mekin tarjota. 

Yksi harjoituksista johtaa meditatiiviseen vapaan maalaamisen prosessiin, jota jaamme ryhmän kesken myös puhuen ja kuunnellen. Tässä meitä ohjaa Suvi Saarinen. 

Tuomme myös terveiset ohjaajatapaamisestamme syyskuulta. Jaamme kissojen versioita ja kokemuksiamme niistä. Luvassa on rentouttavia ja virkistäviä joogaharjoituksia lokakuisen syksyn sylissä rakkaassa joogakodissamme.   

Jaamme Joogaopiston rauhan toisen pienen ryhmän kanssa, joka on luvannut antaa “hyvät kokemukset kiertoon” viikonlopun aikana. Samaa jakamisen joogakin tavoittelee. 

 

 Majoitusvaihtoehdot:

2 hh suihku ja wc käytävällä 230 €, huone yksin 295 €
2 hh suihku ja wc huoneessa 265 €, huone yksin 340 €
Bobila 1 hh 265 €

1 hh päärakennuksessa 310 €

1 hh, suihku ja wc käytävällä 295 €

 

Huomaa näistä hinnoista vähennetään jäsenalennus 5 %.

Ota yhteyttä toimistoon, mikäli haluat maksaa kurssin tai osan siitä Edenred-, Smartum- ja Epassi- mobiilimaksutavoilla.

Voit halutessasi maksaa kurssimaksun myös kahdessa tai kolmessa osassa. Jos haluat maksaa kurssin osissa, ota yhteyttä toimistoon.

Tiedot

  • Alkaa: 10.10.2025
  • Loppuu: 12.10.2025
  • Tapahtumaluokka:

    *pakollinen tieto

    Henkilötiedot



    Sukupuoli*
    NainenMiesMuu



    Haluaisitko liittyä Joogaliiton jäseneksi?*
    KylläEiOlen jo jäsen

    Majoitus*

    Valitse mieleisesi majoitusvaihtoehto alla olevasta valikosta.
    2 hh, suihku ja wc käytävällä2 hh, suihku ja wc huoneessa1 hh Bobilassa1 hh päärakennuksessa

    Otamme yhteyttä muutaman päivän kuluessa.

    Erityisruokavalio:
    LaktoositonGluteeniton
    Muu erityisruokavalio

    Suomen Joogaliitto saa lähettää minulle sähköpostia.

    Yhteystietojani saa luovuttaa muille kurssille osallistuville (kuljetusten sopimista varten):
    Kyllä, pyydän kyytiä
    Kyllä, tarjoan kyytiä

    Kimppakyytejä voi tiedustella tai tarjota Suomen Joogaopiston Facebook-sivujen kautta ryhmässä Kimppakyyti Joogaopistolle.


    Lähettämällä tämän ilmoittautumisen hyväksyn samalla kurssin maksu- ja peruutusehdot.