
655.* SJL-joogaa ja neulomista, 2 vrk *UUSI KURSSI*
07.11. - 09.11.
Ohjaajat: Tuula Hartikainen ja Ritva Ylönen, Jooganopettajat SJL®
Ota irtiotto arjesta ja tule Joogaopistolle nauttimaan joogasta ja neulomisesta. Voit olla aloittelija tai kokenut neuloja, tarvittaessa sinulla on mahdollisuus saada neuvoja neulomisen ongelmakohtiin. Tuula on yksi neulesuunnittelija Niina Laitisen koeneulojista, joten olet asiantuntevissa käsissä. Joogaamme, neulomme sekä keskustelemme joogan ja neulomisen vaikutuksista keholle ja mielelle.
Voit tutustua Nina Laitinen designs ohjeisiin ( PDF)
Kurssi sopii kaikille joogasta ja neulomisesta kiinnostuneille.
SJL-joogaa ja neulomista – ohjelma (PDF)
Joogaopiston 50-vuotisjuhlavuoden ystäväetu
Kokonaan arkipäivisin toteutettaville kursseille saat syksyllä 40 euroa alennuksen ilmoittautuessasi kurssille ja näyttämällä opistolla eläkeläis- tai opiskelijakorttia tai todistusta työnhaun voimassaolosta. Alennus ei koske opettajakoulutusta. Huomaathan, että juhlavuoden alennuksia ei voida yhdistää keskenään; esimerkiksi eläkeläis- ja ystäväalennusta ei voi saada sama henkilö saada samasta kurssista.
Otamme käyttöön varausmaksun: kurssi-ilmoittautumisen yhteydessä perimme 30 euroa, joka hyvitetään kurssimaksusta. Mikäli peruutat osallistumisesi kurssille, varausmaksua ei palauteta. Varausmaksu koskee uusia varauksia 1.4.2023 alkaen.
Majoitusvaihtoehdot:
2hh suihku ja wc käytävällä 220 €, huone yksin omaan käyttöön 285 €
2hh suihku ja wc huoneessa 250 €, huone yksinomaan käyttöön 325 €
1hh Bobilassa 245 €
1hh päärakennuksessa 290 €
Huomaa näistä hinnoista vähennetään jäsenalennus 5 %.
Ota yhteyttä toimistoon, mikäli haluat maksaa kurssin tai osan siitä Edenred-, Smartum- ja Epassi- mobiilimaksutavoilla.
Voit halutessasi maksaa kurssimaksun myös kahdessa tai kolmessa osassa. Jos haluat maksaa kurssin osissa, ota yhteyttä toimistoon.