Koko päivä

63.** Joogaopiston syystalkoot, 4 vrk ***Kurssi on täynnä, ilmoittaudu jonotuslistalle***

Ohjaajat Elina Kivelä, Jooganopettaja SJL®, Katjusa Leväniemi, Seasonal jooganohjaaja  Syyskuulla valmistaudutaan talven tuloon. Talkoissa mm. pestään ikkunoita ja savusauna, huolehditaan piha-alueet kuntoon, hoidetaan kompostia, kerätään ja säilötään omenoita. Talkootyötä on päivittäin 6 h. Päivän ohjelmaan kuuluu kaksi ohjattua joogaharjoitusta. Talkoot ovat ainoastaan Joogaliiton jäsenille. Maksuton.    

655. ETÄJOOGA LOKAKUUSSA

Lokakuussa etäjoogaa tiistaisin (4 kertaa) klo 18–19.30 ohjaajana Katja Liuksiala, Jooganopettaja SJL® 6.10. kello 18–19.30 13.10. kello 18–19.30 20.10. kello 18–19.30 27.10. kello 18–19.30   Ilmoittautumiset lokakuulle ovat avoinna 8.9.-30.9.2026 Kuukausimaksu etäjoogaan on 40 euroa kuukaudessa, joka laskutetaan Joogaopistolta.   (Tapahtuma ajalle 6.10.–27.10.) .joogatapahtuma-formi {display: none;}

64.* Hiljaisuuden tanssia ja joogaa, 3 vrk

Hinta alkaen 320 € Ohjaajat: Marita Laaksonen, tanssinohjaaja, Jooganopettaja SJL® ja Riitta Kiskola, Jooganopettaja SJL® Luonnon vetäytyessä lepoon, annamme itsellemme mahdollisuuden rauhoittua ja voimaantua. Tanssimme meditatiivisia ilon ja hiljaisuuden tansseja, jotka sopivat kaikille. Kaunis musiikki ja keskittyminen yksinkertaisiin askeliin vievät lempeästi itsen äärelle ja herättelevät henkisiä voimavarojamme. Päivittäisten SJL-joogaharjoitusten ja rentouttavan jooganidran lisäksi harjoittelemme hiljaisuuden ... Lue lisää

    *pakollinen tieto

    Henkilötiedot



    Sukupuoli*
    NainenMiesMuu



    Haluaisitko liittyä Joogaliiton jäseneksi?*
    KylläEiOlen jo jäsen

    Majoitus*

    Valitse mieleisesi majoitusvaihtoehto alla olevasta valikosta.
    2 hh, suihku ja wc käytävällä2 hh, suihku ja wc huoneessa1 hh Bobilassa1 hh päärakennuksessa

    Otamme yhteyttä muutaman päivän kuluessa.

    Erityisruokavalio:
    LaktoositonGluteeniton
    Muu erityisruokavalio

    Suomen Joogaliitto saa lähettää minulle sähköpostia.

    Yhteystietojani saa luovuttaa muille kurssille osallistuville (kuljetusten sopimista varten):
    Kyllä, pyydän kyytiä
    Kyllä, tarjoan kyytiä

    Kimppakyytejä voi tiedustella tai tarjota Suomen Joogaopiston Facebook-sivujen kautta ryhmässä Kimppakyyti Joogaopistolle.


    Lähettämällä tämän ilmoittautumisen hyväksyn samalla kurssin maksu- ja peruutusehdot.