Suomen Joogaliiton hallitus

Joogaliiton hallitusjäsenet Joogaopiston portailla
Ylärivi vasemmalta alkaen: Marja, Sirpa ja Pirkko. Keskimmäinen rivi: Irene, Susanna, Riitta ja Ritva.
Alin rivi: Minna, Thua, Liisa ja Marjaana. Kuvasta puuttuvat Katjusa ja Marjatta. Kuva: Matti Koskenranta.

Puheenjohtaja

Minna Lahdenperä, Kintaus, lahdenmi@gmail.com, 040 535 3927

Varapuheenjohtaja

Marjatta Lairio, Jyväskylä, marjatta.l.lairio@jyu.fi, 050 512 1972

Jäsenet

  • Thua Aalto, Turku, thua.jooga@gmail.com
  • Sirpa Immonen, Helsinki, sirpa.h.immonen@gmail.com
  • Riitta Kiskola, Seinäjoki, kiskolanriitta@gmail.com
  • Katjusa Leväniemi, Salo, katjusamaria@gmail.com
  • Marjaana Lovén, Jyväskylä, marjaana.loven@live.com
  • Irene Pakkanen, Rautalampi, irene.pakkanen@gmail.com
  • Pirkko Rahkonen, Kuopio, pirko.rahkonens9@gmail.com
  • Susanna Ryynänen, Turku, susanna.ryynanen@gmail.com
  • Liisa Salo, Tampere, liisa.salo@suursaimaa.com
  • Marja Virmajoki-Tyrväinen, Joensuu, mvirmajok@gmail.com
  • Ritva Ylönen, Tampere, ylonenippa@gmail.com

Kurssitoimikunta

  • Susanna Ryynänen, pj., kurssitoiminta.joogaliitto@gmail.com
  • Riitta Kiskola, kiskolanriitta@gmail.com
  • Katri Kuuskoski, katri.kuuskoski@gmail.com
  • Pirkko Rahkonen, pirko.rahkonens9@gmail.com
  • Tuula Sironen, kurssitoiminta.joogaliitto@gmail.com
  • Pirkko Talja, pirkkotal@gmail.com
  • Marja Virmajoki-Tyrväinen
  • Ritva Ylönen

Koulutustoimikunta

  • Sirpa Immonen, pj., sirpa.h.immonen@gmail.com
  • Ritva Kuure, kuureritva@gmail.com
  • Tuija Aaltonen, tuija.c.aaltonen@gmail.com
  • Marjatta Lairio, marjatta.l.lairio@jyu.fi
  • Merja Lindström, merjuli20@gmail.com
  • Susanna Ryynänen
  • Ingrid Sepp, ingridsepp@hotmail.com
  • Irene Pakkanen

Ohjaajakirjeryhmä

  • Anna Kolehmainen, anna.kolehmainen@gmail.com
  • Irene Pakkanen, Rautalampi, irene.pakkanen@gmail.com
  • Pirkko Talja, pirkkotal@gmail.com

Viestintätoimikunta

  • Thua Aalto, pj.
  • Tuija Vuorinen, tuikku.vuorinen@gmail.com
  • Kati Syvälahti, katpaulahti@gmail.com
  • Katja Liuksiala, katja.liuksiala@gmail.com
  • Tuula Sironen, tuula.sironen@joogaliitto.fi
  • Leena Niemi, opisto@joogaliitto.fi

Joogalehden toimitusneuvosto

  • Matti Koskenranta, päätoimittaja, matti.koskenranta@gmail.com
  • Sirpa Kupulisoja, Lohja, asukas@outlook.com
  • Maija Manninen, Viitasaari, maija.manninen@icloud.com
  • Anssi Orrenmaa, Seinäjoki, anssi.orrenmaa@nic.fi
  • Aimo Törmänen, Porvoo, aimo.tormanen82@gmail.com
  • Marja Virmajoki-Tyrväinen, Joensuu, mvirmajok@gmail.com
  • Martina Torppa, Helsinki, martina.torppa@amato.fi

Jäsenyhdistystoimikunta

  • Ritva Ylönen, pj.
  • Katjusa Leväniemi
  • Päivi Heurlin, heurlin.paivi@dnainternet.net
  • Piritta Sillanpää, piritta.sillanpaa76@gmail.com
  • Liisa Salo